• اخبار

برگزیدگان «آزمون به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دولت معرفی شدند

برگزیدگان «آزمون به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دولت معرفی شدند
نفرات برگزیده آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» ویژه کارکنان دستگاه‌های دولتی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان؛ برگزیدگان آزمون الکترونیکی «به سوی فهم قرآن» که پاییز سال جاری در دو مرحله تستی و تشریحی به رقابت پرداختند،معرفی شدند.

مرحله نخست این آزمون به صورت الکترونیکی و تستی و با محوریت مفاهیم و تدبر سوره مبارکه صف برگزار شد؛ در این مرحله بیش از 500 هزار نفر از کارکنان دستگاه‌ها و نهادهای دولتی شرکت کردند و برگزیدگان این مرحله که بیش از 20 هزار نفر بودند به مرحله دوم این آزمون راه یافتند.

 

 لازم به ذکر است ،مرحله دوم آزمون به صورت الکترونیکی و تشریحی برگزار شد و در این مرحله رقابت نزدیکی بین شرکت‌کنندگان وجود داشت . حدود 16 هزار نفر از شرکت‌کنندگان این مرحله کارکنان وزارت آموزش و پرورش و حدود 4 هزار نفر دیگر متعلق به سایر دستگاه‌های دولتی بودند .

 

در نهایت حدود 6 هزار نفر به عنوان نفرات برگزیده این آزمون سراسری انتخاب شده‌اند ؛ 5 هزار نفر از برگزیدگان این مرحله کارکنان وزارت آموزش و پرورش و مابقی نفرات متعلق به سایر دستگاه‌های دولتی هستند .در این میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت جهاد کشاورزی و وزارت کشور بیشترین سهم را در بخش نفرات برگزیده سایر دستگاه‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

 

شرکت‌کنندگان در مرحله دوم آزمون «به سوی فهم قرآن» جهت اطلاع از امتیاز خود در این مرحله و نحوه دریافت جایزه خود، باید به پایگاه اینترنتی www.fahmequran.ir مراجعه کنند.

 

جوایز نقدی نفرات برگزیده این آزمون ، در مجموع به ارزش ده میلیارد ریال است و اسفندماه سال جاری به حساب نفرات برگزیده واریز خواهد شد.

انتهای خبر/         

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500