• اخبار

حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲بهمن همواره باعث استحکام نظام است

حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲بهمن همواره باعث استحکام نظام است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با اشاره به اهمیت راهپیمایی ۲۲بهمن ،گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲بهمن همواره باعث استحکام نظام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان؛ حجت الاسلام رحیم جعفری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان با اشاره به اهمیت راهپیمایی 22بهمن گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب به ویژه در راهپیمایی 22بهمن همواره باعث استحکام نظام جمهوری اسلامی است زیرا این حضور اقشار مختلف مردم بود که رژیم طاغوتی را سرنگون کرد.

 

وی افزود: حضور حماسی مردم در صحنه های انقلاب همواره بهترین پاسخ را به دشمنان انقلاب داده و همین حضور باعث وحشت استکبار جهانی و مایه دلگرمی دوستان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

این مقام مسئول اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲بهمن جشن ملی کشور بوده و مانند جشن ملی تمام کشورها، از اهمیت ویژه ای برای ما ملت ایران برخوردار است.

 

 وی افزود:حضور همه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن وظیفه ای انسانی، دینی و ملی است که نباید از آن کوتاهی کرد.

 

حجت الاسلام جعفری بیان کرد: روز ۲۲بهمن برای دشمنان نظام روز مهمی است زیرا آنها در این روز پشتیبانی ملت ایران را از انقلاب ارزیابی می کنند بنابراین باید بیشتر گذشته باحضور خود در این روز بزرگ مشت محکمی به یاوه گویان استکبار جهانی بزنیم.

 

وی افزود: مستکبران جهان باید بدانندکه ملت ایران برای بدست آوردن این انقلاب به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه) خون های زیادی داده اند و برای حفظ آرمانهای امام راحل از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در پایان خاطرنشان کرد: مردم استان امسال نیز بیشتر از گذشته همگام با سراسر کشور با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان می دهند و به دشمنان ثابت خواهند کردکه همواره پشتیبان این نظام به رهبری آیت الله خامنه ای (مدالظه العالی) هستند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500