• اخبار

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان:کردستان نیازمند توجه ویژه به اصحاب فرهنگ و هنر است

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان:کردستان نیازمند توجه ویژه به اصحاب فرهنگ و هنر است
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در آخرین نشست هیات نظارت و ارزیابی عملکرد فعالیتهای فرهنگی - هنری استان در سال 95 بر ضرورت توجه به مدیریت صحیح برنامه ها در عرصه فرهنگ تاکید کرد.

"جلال قلعه شاخانی"با برشمردن ویژگی بارز مراکز و مجامع فرهنگی،هنری و رسانه ای استان در عرصه پیگیری مستمر مطالبات فرهنگی - هنری گفت: بی خیال بودن در عرصه خدمت به جامعه فرهنگ و هنر همسو شدن با تفکر خمودگی در سامانه خدمت است.

وی نفس خدمت بی منت در عرصه فرهنگ و هنر را تکلیفی ذاتی برشمرد و خاطرنشان کرد: سیاست و خط مشی اجرایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نشر فرهنگ اسلامی - ایرانی با ترویج نشاط و شور دامنه دار در این عرصه است.

قلعه شاخانی افزود: نباید در پیگیری اعتبارات لازم برای تحقق اجرایی شدن برنامه های کلان فرهنگی - هنری این استان مرزی غفلت کرد و چابک سازی در این بخش نیز باید تبدیل به یک امر بدیهی و روزمره گردد.

وی پیگیری مستمر و ارتباط تنگاتنگ با دفاتر و ادارات کل ستادی در وزارتخانه را جهت تحقق صد درصدی تفاهم نامه بین بخشی با معاونت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محور اصلی نام برد و در پایان گفت: امیدوارم با نگاهی که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی در احترام و توجه به فرهنگ اقوام و اقلیت های مذهبی کشور دارد،دور جدیدی از فعالیتهای خستگی ناپذیر همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان مرزی و زرخیز محقق گردد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500