• اخبار

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «نامه ای به امام رضا (ع)» در کردستان اعلام شد

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «نامه ای به امام رضا (ع)» در کردستان اعلام شد
فراخوان سیزدهمین جشنواره «نامه ای به امام رضا (ع)» از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در بین مراکز و موسسات فرهنگی و هنری و کانون های مساجد کردستان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازنداران با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد این استان، سیزدهمین جشنواره بین المللی «نامه ای به امام رضا (ع)» همزمان با تیر سال جاری برگزار می کند.

این فراخوان در چهار بخش «بین المللی، ملّی، استانی و بخشی هم ویژه» برگزار می‌شود که برشور فراخوان آن در بخش ملی در اختیار استان های کشور قرار گرفته است.

این فراخوان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان نیز در بین مراکز، موسسات، کانون های مساجد و سازمان های مرکز استان و شهرستان های تابعه توزیع شده است.

بخش ملّی در دو رده سنی کودکان و نوجوانان 7 تا 18 و بزرگسالان 18 سال به بالا برگزار می‌شود که در هر یک از دو رده، 3 اثر برگزیده (مجموعاً 6 اثر) و 8 اثر شایسته تقدیر وجود خواهد داشت.

در بخش ویژه این فراخوان نیز به حدیثی از امام رضا(ع) در موضوع «نماز» و حدیثی دیگر از ایشان در موضوع یکی از آسیب های اجتماعی که توسط شرکت کنندگان انتخاب می‌شود، جوایزی اهداء می‌شود.

«اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل‌بیت(ع) و گرامیداشت پدیدآورندگان آثار در حوزه فرهنگ رضوی» از جمله اهداف برگزاری این جشنواره اعلام شده است.

آخرین مهلت ارسال آثار 18 خردادماه 97 است، همچنین آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره بین‌المللی «دلنوشته امام رضا(ع)» 24 دیماه در مجتمع فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره با مراجعه به آدرس mazandaran.farhang.gov.ir یا mazandaran.shamstoos.ir  می‌توانند نسبت به ارسال دلنوشته‌های خود به دبیرخانه جشنواره در ساری به نشانی میدان امام خمینی (ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یا از طریق پست الکترونیک به آدرس Nameh.imamreza@gmail.com  اقدام کنند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500