• اخبار

تکمیل و تجهیز هنرستان هنرهای زیبا سنندج وارد فاز اجرایی شد/تخصیص 15 میلیارد ریال اعتبار

تکمیل و تجهیز هنرستان هنرهای زیبا سنندج وارد فاز اجرایی شد/تخصیص 15 میلیارد ریال اعتبار
تکمیل و تجهیز هنرستان هنرهای زیبا سنندج در جلسه ای با حضور مسئولان استان، در دستور کار قرار گرفت و بنا شد با تخصیص 15 میلیارد ریال اعتبار قبل از آغاز سال تحصیلی 97-98 اماده تحویل شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، مسائل و مشکلات هنرستان هنرهای زیبا سنندج امروز (۲۰ مرداد) در جلسه ای امروز با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، مدیر کل سازمان نوسازی مدارس، شهردار سنندج، نماینده آموزش و پرورش، نماینده فرمانداری و پیمانکار پروژه در محل این هنرستان بررسی و نسبت به رفع نواقص و تکمیل آن بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در این جلسه با تاکید بر تکمیل پروژه هنرستان هنرهای زیبا سنندج، گفت: امیدواریم با تخصیص اعتبارات مهر امسال شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

جلال قلعه شاخانی خواستار تخصیص اعتبارات برای تکمیل این پروژه از محل منابع استانی شد و افزود: محوطه سازی، نما، سیستم گرمایش و سرمایش، حامل های انرژی و تجهیز داخل ساختمان نیازمند تخصیص اعتبار و تکمیل است.

وی، با بیان اینکه از سال 82 عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است، عنوان کرد: در حال حاضر پروژه هنرستان هنرهای زیبا سنندج 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای جلوگیری از فرسودگی بیشتر ساختمان بایستی نسبت به تکمیل و تحویل سریعتر آن اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به تجهیز این هنرستان از طریق وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اشاره کرد و بیان کرد: تجهیز هنرستان های زیبا از طریق وزارت متبوع پیگیری و جلساتی نیز در این خصوص تشکیل شده است.

قلعه شاخانی همچنین به وضعیت حال حاضر این هنرستان در بخش آموزشی اشاره و اذعان کرد: در حال حاضر بیش از 100 هنرجو در پنج رشته هنری برای سال تحصیلی 97-98 در این هنرستان ثبت نام کرده اند که لازم است ظرف روزهای باقیمانده تا قبل از مهر ماه این هنرستان آماده و به بهره برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان نیز در ادامه نسبت به تخصیص اعتبارات برای تکمیل این هنرستان قول مساعد داد و گفت: یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای تکمیل و محوطه سازی هنرستان هنرهای زیبا سنندج اختصاص داده می شود.

بهرام نصراللهی زاده، تکمیل این هنرستان را اولویت دار عنوان کرد و افزود: لازم است با همکاری سایر دستگاه های خدمت رسان نسبت به تحویل هر چه سریعتر پروژه اقدام شود.

حاضرین در جلسه در ادامه از محوطه ساختمان هنرستان هنرهای زیبا سنندج بازدید و از شهردار خواستند راه دسترسی به این هنرستان تسهیل و اقدامات لازم برای آن انجام شود.

مدیر کل سازمان نوسازی مدارس کردستان نیز قول داد طی روزهای آینده نسبت به کارهای باقیمانده و تحویل هر چه سریعتر ساختمان اقدام شود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۲۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500