اخبار

فراخوان مسابقه و نمایشگاه خوشنویسی اسوه حسنه در کامیاران اعلام شد

فراخوان مسابقه و نمایشگاه خوشنویسی اسوه حسنه در کامیاران اعلام شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کامیاران از اعلام فراخوان مسابقه و نمایشگاه خوشنویسی با عنوان اسوه حسنه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، زبیر حسین پناهی اظهار کرد: مسابقه و نمایشگاه اسوه حسنه به همت کانون سلاله و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی و انجمن خوشنویسان شهرستان کامیاران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقه و نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت برگزار می‌شود، افزود: آثار ارسالی باید با موضوع شان مقدس پیامبر اکرم و نماز باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کامیاران ادامه داد: نوع تکنیک آثار ارسالی آزاد و هر هنرمند می‌تواند حداکثر دو اثر ارسال و در هر دو رشته شرکت کند.

حسین پناهی، با اشاره به خطوط برگزیده در بخش خوشنویسی عنوان کرد: این بخش شامل خط ثلث شکسته و نستعلیق و ارسال آثار الزاماً باید دارای ترجمه و آدرس دقیق آیه باشد.

وی با بیان اینکه این مسابقه همزمان با ۳۰ آبان در فرهنگسرای شهرستان کامیاران برگزار می شود، افزود: کلیه آثار ارسالی در قالب یک نمایشگاه جهت بازدید عموم به نمایش گذاشته می‌شود.

وی زمان برگزاری آیین اختتامیه این مسابقه را همزمان با ۳ آذر اعلام و خاطر نشان کرد: در پایان به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز و لوح یادبود اهدا می‌شود.

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید