اخبار

اجرای 4 نمایش در دومین روز از پانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز

اجرای 4 نمایش در دومین روز از پانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز
نمایش های «هه ناری»، «به ره و ئه ستیره یکی تر»، «به رده قاره مان» و «هه مومان باشین» در دومین روز از پانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز به روی صحنه رفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، نمایش های «هه ناری» به کارگردانی افشین خدری از سنندج، «به ره و ئه ستیره یکی تر» به کارگردانی ئه ژین حمه نوری از سلیمانیه، «به رده قاره مان» به کارگردانی کمال نوجوان از سقز و «هه مومان باشین» به کارگردانی سامان مهران و فرزاد حسن میرزایی از بانه در دومین روز از پانزدهمین جشنواره تئاتر کوردی سقز اجرا عمومی شد.

این نمایش های در چهار سانس در ساعت های 10، 15:30، 17 و 20:30 روز پنجشنبه 8 آذر جاری در سالن آمفی تئاتر و سالن پلاتو مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز اجرا شد.

این دوره از جشنواره تئاتر کوردی سقز با حضور ۹ گروه داخلی و ۴ گروه خارجی و یک گروه در بخش مهمان در شهرستان سقز آغاز شده است.

فستیوال های تئاتر با هدف گسترش صلح، آرامش و انسجام اجتماعی برگزار می شود و بر همین اساس این دوره از جشنواره تئاتر کوردی سقز برای تحقق این اهداف، از ٧ تا ١١ آذر جاری به صورت غیررقابتی برگزار می شود.

 

۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۸:۳۳
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید