اخبار

جشنواره تئاتر کوردی فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی‌های جوانان

جشنواره تئاتر کوردی فرصتی  برای معرفی ظرفیت ها و  توانمندی‌های جوانان
شهردار سقز در پیامی جشنواره تئاتر کوردی را فرصتی برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی‌های جوانان دانست و گفت: تولیان و مسئولان امور فرهنگ و هنر و حتی هنرمندان و هنروران باید به این جشنواره به عنوان فرصتی ارزنده نگاه کرده و این رخداد مهم را مجالی برای ارائه دستاوردهای جوانان این خطه و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان و شهرستان سقز بدانند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، چیا صالحی‌بابامیری اظهار کرد: 
 بدون شک هنر تئاتر به عنوان‌ زنده ترین و پویاترین هنر، می تواند نقشی سازنده و موثر در انتقال مفاهیم اجتماعی و کمک به باورپذیری و فرهنگ سازی داشته باشد.
🔸برون رفت از مسائل و مشکلات اجتماعی در جوامع توسعه یافته علاوه بر راهکارهای اجرایی، قطعاَ از طریق فعالیت‌های فرهنگی و هنری امکان پذیر است. هنر عرصه فراخ فرهنگ سازی و تئاتر در دسترس ترین کلاس آموزش غیر مستقیم مفاهیم فرهنگی و اجتماعی است.
 🔸متولیان و مسئولان امور فرهنگ و هنر و حتی هنرمندان و هنروران باید به این جشنواره به عنوان فرصتی ارزنده نگاه کرده و این رخداد مهم را مجالی برای ارائه دستاوردهای جوانان این خطه و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان و شهرستان سقز بدانند.
 🔸ثبت پانزدهمین جشنواره  بین المللی تئاتر کوردی سقز در تقویم سالیانه وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی و معرفی آن بعنوان 10 جشنواره برتر کشور مدیون بانیان، فعالان و به ویژه هنرمندان و مرهون خدمات مدیران هنری و دست اندرکاران برگزاری جشنواره تئاتر کوردی است که وظیفه خود می دانم از عموم آن عزیزان صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال موفقیت همگان و توفیقات روزافزون جامعه هنری استان کردستان خصوصا هنرمندان توانمند شهر فرهنگی سقز را خواستارم. 
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۳
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید