اخبار

فراخوان پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال اعلام شد

فراخوان پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال اعلام شد
دبیرخانه پانزدهمین جشنواره «پژوهش فرهنگی سال» از مراکز علمی و پژوهشی، پژوهشگران و صاحب نظران داخلی و خارجی دعوت به ارسال اثر پژوهشی کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باهدف ارتقای فرهنگ پژوهش و شناسایی و معرفی آثار برتر پژوهشی در حوزه فرهنگ هنر و ارتباطات، پانزدهمین جشنواره «پژوهش فرهنگی سال» را برگزار و از پژوهشگران برتر حوزه فرهنگ وهنر تقدیر می کند.

این پژوهشگاه طی فراخوان جشنواره از مراکز علمی و پژوهشی، پژوهشگران و صاحب نظران داخلی و خارجی دعوت کرد چنانچه پژوهشی در یکی از محورهای فراخوان در فاصله زمانی 1395 تا 1397 انجام داده اند، یک نسخه آن را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. آثار پژوهشی می توانند در قالب طرح پژوهشی، پایان نامه (کارشناسی ارشد و دکتری) و کتاب (برگرفته از طرح پژوهشی) باشند.
محورهای آثار پژوهشی ارسال شده براساس فراخوان دبیرخانه به این ترتیب اعلام شد: مطالعات دین، آئین ها و مناسک ها؛ ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین؛ مطالعات هنری؛ سیاستگذاری فرهنگی؛ مطالعات رسانه؛ صنایع فرهنگی و رسانه ای؛ ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان؛ ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش و ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان.
براساس این فراخوان، پژوهشگران داخلی و خارجی، تا پایان آذر ۱۳۹۷ فرصت دارند تا آثار پژوهشی خود را در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال در تاریخ 28 بهمن 97 در استان تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند اثار خود را به نشانی دبیرخانه  جشنواره واقع در تهران، پایین‌تر از میدان ولی‌عصر(عج)، خیابان دمشق، شماره ۹، کدپستی ۱۴۱۶۷۸۳۸۴۱؛ پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات؛ ارسال کنند.

مدیریت ارتباطات پژوهشی؛ دبیرخانه جشنواره؛ تلفن: ۸۸۹۱۹۱۷۶ـ دورنگار ۸۸۸۹۳۰۷۶

تارنما: www.ricac.ac.ir ، رایانامه: ertebatat@ricac.ac.ira

 

۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۰
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید