اخبار

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان از آمفی تئاتر روباز کامیاران بازدید کرد

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان از آمفی تئاتر روباز کامیاران بازدید کرد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار کامیاران و جمعی از مسئولین استانی وشهرستانی،ظهر چهارشنبه(25تیرماه) از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی و اعتباری پروژه آمفی تئاتر روباز مجتمع فرهنگی هنری کامیاران قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کامیاران، بهرام نصرالهی زاده، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  و مسعود الماسی، فرماندار کامیاران، در راس هیاتی از مدیران وکارشناسان استانی وشهرستانی از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی و اعتباری آمفی تئاتر روباز کامیاران قرار گرفتند.

در این بازدید بهرام نصرالهی زاده ضمن ابراز خرسندی از روند اجرای پروژه اظهار داشت: آمفی تئاتر روباز کامیاران از پروژه های بسیار خوب شهرستان کامیاران است که با راه اندازی آن، در طول سال جهت اجرای بسیاری از برنامه ها می توان  ازآن استفاده نمود و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با تأمین اعتبار، حمایت لازم را برای اتمام پروژه انجام خواهد داد.

مسعود الماسی، فرمانداری کامیاران نیز در این بازدید، ضمن یادآوری نکاتی در خصوص استفاده بهینه وتکمیلی پروژه، از روند خوب ساخت پروژه تقدیر کرد و افزود: جانمایی محوطه سازی این پروژه کار بسیار ارزشمندیست و امیدوارم به زودی شاهد بهره برداری و استفاده مردم، هنرمندان و اصحاب فرهنگ وهنر شهرستان کامیاران از این سالن  باشیم.

 زبیر حسین پناهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران با تشریح وضعیت، موقعیت و مزایای این سالن روباز گفت: ایجاد سالن های روباز قدمی مهم برای ارتقای شاخص‌های زیر ساختی فرهنگی است و این سالن ها موجب تقویت فعالیت های حوزه تئاتر و موسیقی خواهد شد. این پروژه تیرماه 97 با حضور جلال قلعه شاخانی، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی و مسعود الماسی فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کامیاران اظهار داشت: این پروژه، در زمینی به مساحت 2000متر مربع، نوع سازه آن بتنی و با ظرفیت 1000نفر در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه پنج میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل وتجهیز این پروژه نیاز است افزود: پروژه اکنون حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در صورت تخصیص اعتبار پیش بینی می‌شود تا پایان تابستان سال جاری به اتمام برسد

 

۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید