اخبار

محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم(ص)/بیانیه

محکومیت اهانت به قرآن کریم و پیامبر اعظم(ص)/بیانیه
مدیر کل و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان اهانت به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و قرآن کریم را با شرکت در تجمع و راهپیمایی روحانیون و مردم شهر سنندج و همچنین طی بیانیه ای محکوم کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، مدیرکل و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن شرکت در تجمع روحانیون و مردم در محل مسجد جامع شهر سنندج برای محکومیت اهانت به ساحت گرامی پیامبر اعظم(ص) و قرآن کریم، طی بیانیه زیر این اهانت و هتاکی را محکوم کردند:

 «جهان اسلام هر از گاهی با خدعه و تزویر لابی های صهیون با هتاکی بر ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها چنان رذیلانه دست یازی می کنند که فراموش کرده اند که ختم المرسلین با عبور از مرز‌ها که زبان فاصله‌اند معنای رحمت للعالمین با نفس کبریایی عالم تاب ساخت.

حبیب خدا، از تمام فاصله‌ها عبور کردی تا به همگان بیاموزی آنسوی همه مرزهای نژادی و اعتقادی و جغرافیایی بهشتی هست که در آن بشر تا آستان حق قد می‌کشد
ما اعضای خانه هنر و ادبیات پایداری و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان باور داریم که پلشتی هیچ توهینی، غبار بر ساحت مقدس رسول حقانیت نمی‌نشاند و احدی از پیروانش را نمی‌راند و چیزی نصیب خاطیان نمی‌کند. جز گمگشتگی بیشتر از وادی اخلاق و انسانیت و مهر ....
قلم فرسایی موهون نشریه شارلی  ابدو فرانسویی به مقام والای حضرت محمد مصطفی(ص)محکوم نموده و از مسئولین امر به خصوص سازمان کنفرانس اسلامی خواهان برخورد قاطع بین المللی با این وهن به جهان اسلام هستیم.
پیامبر عظیم الشان به ما بیاموز که چون تو برای این گم گشتگان فانوس دانایی روشن کنیم. بر جهلشان افسوس خوریم و بر کید و کین خونریزشان فائق آییم.
باشد که زبان هنر و رسانه متعهد در این بحران زبانی نزدیک به کلام مهربان تو و منادی‌‌ همان اخلاقی باشد که برای اکمال آن مبعوث شدی...»
صلوات خدا و درود همه بندگان آزاده نثار تو باد.
 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه هنر و ادبیات پایداری کردستان
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید