اخبار

سه‌شنبه‌های تکریم کردستان با تجلیل از فرزند شهید نویسنده و فعال قرآنی مریوان ادامه یافت

سه‌شنبه‌های تکریم کردستان با تجلیل از فرزند شهید نویسنده و فعال قرآنی مریوان ادامه یافت
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مریوان با توفیق مرادی، فرزند شهید، نویسنده و فعال قرآنی این شهرستان دیدار و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های این فعال فرهنگی تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان، نهمین هفته از اجرای  طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در استان کردستان با تجلیل از فرزند شهید نویسنده و فعال قرآنی مریوان برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مریوان به نیابت از سوی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان با توفیق مرادی، فرزند شهید، نویسنده و فعال قرآنی این شهرستان دیدار و با اهدای لوح تقدیر از تلاش های این فعال فرهنگی تجلیل کرد.

 خسرو معین افشار در این دیدار اظهار کرد: سه شنبه های تکریم گامی موثر در زنده نگه داشتن فرهنگ شهید و شهادت و معرفی بزرگان و مفاخر است.

 وی با اظهار خرسندی از فراهم شدن زمینه ای برای معرفی نخبگان مسجدی به جامعه در قالب طرح ملی سه شنبه های تکریم عنوان کرد: در نظر داریم طرح ملی سه شنبه های تکریم را همچنان ادامه دهیم تا از طریق معرفی نخبگان مسجدی بتوانیم برای نوجوانان و جوانان الگوسازی کنیم.

 رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مریوان همچنین گفت: این طرح ملی زمینه دیده شدن افرادی که همواره و بدون هیچ چشم داشتی به مردم خدمت می کنند را فراهم کرده است و امیدواریم خداوند توفیق دهد که همواره قدردان زحمات آنها باشیم.

 معین افشار یادآوری کرد: شناسایی و تکریم خانواده معظم شهدا، ایثارگران، چهره‌های ماندگار، نخبگان و نوجوانان و جوانان ممتاز و ... در عرصه‌های فرهنگی هنری، اجتماعی، دینی و علمی محله از اهداف برگزاری طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» است.

 در خاتمه این دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مریوان به نیابت از سوی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان با اهدای لوح تقدیر از توفیق مرادی، فرزند شهید، نویسنده و فعال قرآنی این شهرستان تجلیل کرد و تلاش های این فعال فرهنگی را ارج نهاد.

 

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۰۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید