اخبار

کارگاه آموزشی چگونگی مواجه با مخاطرات طبیعی در کانون نورالرحمن سنندج برگزار شد

کارگاه آموزشی چگونگی مواجه با مخاطرات طبیعی در کانون نورالرحمن سنندج برگزار شد
کارگاه آموزشی چگونگی مواجه با مخاطرات طبیعی نظیر سیل، زلزله، طوفان و ... با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان سنندج در کانون نورالرحمن روستای سرینجیانه سفلی برگزار شد.
به گزارش  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنندج، مدیر مسئول کانون نورالرحمن روستای سرینجیانه سفلی سنندج در حاشیه این کارگاه آموزشی اظهار کرد: کارگاه آموزشی چگونگی مواجه با مخاطرات طبیعی به مدت 8 ساعت و در چهار جلسه برای اعضای کانون برگزار شد.

پیمان امین زاده با بیان اینکه در این کارگاه آموزشی بیش از 30 نفر از اعضای کانون شرکت کردند، افزود: این کارگاه آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و اجتماعی و با هدف بالا بردن توان علمی و عملی اعضای کانون در مواجه با مخاطرات طبیعی برگزار شد.

وی با تاکید بر لزوم آشنایی مردم با حوادث و نحوه مقابله با آن بیان کرد: اینگونه کارگاه های آموزشی می تواند سطح آگاهی و معلومات مردم برای مقابله با حوادث افزایش دهد.
امین زاده خاطر نشان کرد: در این کارگاه آموزشی، شرکت کنندگان با راههای پیشگیری، کاهش آثار و خطرات ناشی از وقوع زلزله، امداد رسانی به مصدومین، پیش بینی لوازم و مایحتاج فاسد نشدنی ضروری آشنا شدند
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنندج |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید