اخبار

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور واستان کردستان به صورت غیرحضوری

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور واستان کردستان به صورت غیرحضوری
طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور واستان کردستان به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار، روز ۲۴ آبان‌ از طریق سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی کشور «سامان» انجام می‌شود.
 
 به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان به نقل خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت فرارسیدن بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار، ۲۴ آبان‌ماه‌ باتوجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
 

بر این اساس افرادی که قصد استفاده از عضویت رایگان را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی به نشانی http://www.samanpl.ir، روز شنبه مورخ ۲۴ آبان ۱۳۹۹، فرم درخواست ثبت‌نام را تکمیل کنند.

همچنین به منظور تکریم اعضای نهاد کتابخانه‌های عمومی و به دلیل تعطیلی‌های پیش آمده، عضویت همه اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور به مدت یک‌سال از تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۹ به‌صورت رایگان، تمدید می‌شود.

گفتنی است عضویت رایگان بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار به مدت یک‌روز و از طریق سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی کشور (سامان) انجام شده و قابل تمدید نخواهد بود.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹
روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید