اخبار

فراخوان جشنواره استانی طنز مجازی منتشر شد

فراخوان جشنواره استانی طنز مجازی منتشر شد
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان از برگزاری جشنواره استانی طنز مجازی با عنوان «ماڵ، شانۆ، پێ کەنین» به منظور ایجاد روحیه شاد و امید بخش در جامعه خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، فاتح بادپروا رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور تلطیف فضای بحرانی جامعه و ایجاد روحیه شاد و امید بخش، این انجمن اقدام به برگزاری جشنواره استانی طنز براساس پلتفرم فضای مجازی تحت عنوان «ماڵ، شانۆ، پێ کەنین»/ (منزل، تئاتر، خنده) نمود.

وی افزود: تجلیل از کادر بهداشت و درمان، تلطیف فضای بحرانی جامعه ناشی از شیوع شدید کرونا، مبارزه اصولی و فرهنگی و مشارکت جمعی در مقابله با کرونا و همچنین کشف استعدادهای جوان در سطح استان و تقویت روحیه سالمندان جامعه از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره طنز در فضای مجازی است.

وی اضافه کرد: موضوع جشنواره آزاد و در جهت ترغیب مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی و در منزل ماندن و رعایت حال سالمندان و همچنین ایجاد روحیه جمعی برای رعایت نکات بهداشتی این جشنواره طراحی و اجرا می شود.

بادپروا در خصوص شرایط شرکت در جشنواره اظهار داشت: آثار تولیدی می تواند فردی یا جمعی و به زبان فارسی و کوردی باشد، زمان فیلم ارسالی حداقل 3 و حداکثر 5 دقیقه وحق پخش فیلم های ارسالی برای دبیرخانه جشنواره در فضای مجازی محفوظ است.

وی یادآور شد: ضبط فیلم های ارسالی می تواند با گوشی های همراه یا دوربین های فیلم برداری با کیفیت و کلیه مراحل شرکت و ارسال آثار در فضای مجازی خواهد بود.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی در خصوص نحوه ارسال آثار اینچنین گفت: متقاضیان شرکت در جشنواره فرصت دارند تا تاریخ 25 آذرماه سالجاری  آثار خویش را از طریق خبررسان واتساب به شماره 09932207217 ارسال کنند درصورت داشتن هرگونه سوال با شماره واتسابی مذکور می توانند تماس حاصل کنند.

بادپروا تاکید نمود: به 3 اثر برتر دیپلم افتخار به همراه هدیه نقدی براساس آرای هیأت داوران اهداء خواهد شد.

ظنز مجازی- فراخوان

۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید