اخبار

پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیواندره برگزار می شود

پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیواندره برگزار می شود
عبیدالله رستمی از برگزاری پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیواندره بصورت منطقه ای در تیرماه ۱۴۰۰ خبر داد
 به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان, عبیدالله رستمی ضمن اعلام این خبر گفت: پنجمین جشنواره تئاتر طنز دیواندره در تیرماه ۱۴۰۰ بصورت منطقه ای و با استفاده از پلتفرم های فضای مجازی برگزار می شود.
وی افزود:استفاده از ظرفیت های انجمن ها و سازمان های مردم نهاد حوزه فرهنگی و هنری برای برگزاری این جشنواره مدنظر باشد.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان اضافه کرد : همچنین استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های علمی و هنری انجمن هنرهای نمایشی استان در برگزاری همه جشنواره نمایشی بایستی مدنظر قرار گیرد .
رستمی ضمن قدردانی از همکاری های فرماندار فرهنگی شهرستان دیواندره اظهار داشت: فرماندار دیواندره ایده ها و نقطه نظرات بسیار مثبت و در عین حال فرهنگی و هنری نسبت به جشنواره ها و رویدادهای فرهنگی و هنری دارد, لازم است در برگزاری جشنواره پنجم طنز دیواندره از این ایده ها استفاده و بکارکرفته شود.

ایشان یادآور شد: سرانه فضای فرهنگی و هنری دیواندره با عنایت و همکاری فرماندار دیواندره با راه اندازی پلاتوی در دست ساخت افزایش قابل توجهی خواهد داشت, بدون شک پنجمین جشنواره طنز دیواندره از این لحاظ در سطح عالی برگزار خواهد شد.

عبیدالله رستمی در خصوص سیاست های حمایتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی از رویدادهای فرهنگی و هنری اینچنین اظهار داشت: استفاده از توانمندی های مالی بخش خصوصی به ویژه شهرداری ها و شوراهای اسلامی و سمن ها بایستی در برگزاری جشنواره ها مدنظر قرار گیرد.

وی تاکید کرد: در این دوره از جشنواره دابسمش, کمدی استندآپ؛ پویش در خانه بمانیم, علاوه براین موارد پیشکسوتان تئاتر طنز کشور و نمایش های کوتاه طنز صحنه ای و خیابانی حداکثر ۲۰ دقیقه ای وجود دارد.

۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید