اخبار

پیام تسلیت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کردستان در پی شهادت دکتر فخری‌زاده

پیام تسلیت ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کردستان در پی شهادت دکتر فخری‌زاده
ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان در پیامی شهادت دکتر محسن فخری‌زاده‎ را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم شهیدپرور ایران اسلامی تسلیت گفت .

به گزارش روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان، کامل گلباغی، رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در پی شهادت دکتر محسن فخری زاده، دانشمند غیور کشورمان پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:

«بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند. 

 شهید دکتر محسن فخری زاده؛ رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند. 

 ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده ها آغاز کرده اند، هرگز متوقف نخواهد شد.    

 بی شک فرهنگ اسلامی-ایرانی نافی خشونت در هر شکل آن و مروج صلح و عدالت جهانی به معنای غایی است و اقدامات تروریستی اینچنین خللی در استقلال،آزادی و نشر جهانی نهضت انقلاب اسلامی ایران به عنوان چراغ فروزان مستضعفان بر علیه مستکبران وارد نخواهد ساخت.

 ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کردستان شهادت این دانشمند صنعت دفاعی کشور را به فرمانده معظم کل قوا (مد ظله العالی)، ملت شریف ایران و خانواده ی گرانقدر آن شهید والا مقام تبریک و تسلیت عرض می نمایید».

۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید