اخبار

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت:

امید بخشی در جامعه با تکیه بر اعتقادات دینی تقویت شود

امید بخشی در جامعه با تکیه بر اعتقادات دینی تقویت شود
حجت‌الاسلام پورذهبی رییس شورای فرهنگ عمومی استان در سفر به شهرستان کامیاران گفت: گرچه مردم کشور با مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها روبرو هستند اما اعتقادات دینی حس امید را در مردم کشور ما نسبت به سایر کشورها بیشتر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کامیاران اظهار کرد: امروز دشمنان با هر ترفندی به دنبال ایجاد نامیدی بین مردم جامعه ما هستند و در این راستا از ظرفیت رسانه‌ای استفاده می ‌کنند اما علیرغم تمامی مشکلات قتصادی که مردم ما با آن روبرو هستند اعتقادات دینی مردم کشور موجب شده که امید در کشور ما نسبت به سایر کشورها بیشتر باشد.

 رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کردستان، خودباوری و اعتماد به نفس را از نکات ارزشمند برای ایجاد گفتمان‌سازی و عبور از مشکلات دانست و افزود: نباید اجازه دهیم مشکلات یاس و ناامیدی را میان مردم ایجاد کند.

 وی با بیان اینکه شهرستان کامیاران 417 شهید تقدیر انقلاب اسلامی کرده است، اعلام کرد: شهدا برای دفاع از نظام و انقلاب اسلامی به پا خواسته‌اند و شهید شده‌اند و این بیانگر اعتقادات دینی مردم و شهدا به دین اسلام بوده است.

 نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: امروز  بالاترین کار خدمت‌گذاری با دلسوزی و مهربانی به مردم است، و باید همه مسوولان برای جلب رضایت مردم و ایجاد رضایتمندی در جامعه تلاش کنند.

 حجت‌الاسلام پورذهبی بیان کرد: خوش‌استقبال بودن، گشاده رو بودن و غیره از نیازهای امروز در بدنه اداری است مسئولان و کارکنان ادارات باید با چنین رویه‌ای با مردم برخورد کنند

حضور در شورای اداری، شورای فرهنگ عمومی کامیاران، دیدار با علما و روحانیون و ماموستایان، دیدار با خانواده  مرحوم ماموستا توفیق قربانی(امام جمعه ورئیس شورای فرهنگ عمومی سابق کامیاران) ومرحوم ماموستا شهید ملا زین الدین فخری، دیدار با طلاب و روحانیون ودیدار با فعالین فرهنگی از جمله برنامه‌های سفر یک روزه نماینده، ولی فقیه به کامیاران بود.

حجت‌الاسلام پورذهبی در بدو ورود به کامیاران با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی این دیار با اهدای گل و قرائت فاتحه ادای احترام کرد

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۹:۴۵
روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید