اخبار

مستند «راهی گاه بی بازگشت» پرده برداری شد

مستند «راهی گاه بی بازگشت» پرده برداری شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان از اکران فیلم مستند «راهی گاه بی بازگشت» برای جمعی از اهالی فرهنگ، هنر، رسانه شهرستان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان، فردین وکیلی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهگلان در مصاحبه مجازی با رسانه های شهرستان گفت: مستند «راهی گاه بی بازگشت» به کارگردانی مرتضی یوسفی از چهره‌ های نام آشنای فیلم و مستندساز شهرستان، با حضور جمعی از هنرمندان حوزه نمایش و  فعالان فرهنگی- اجتماعی و مسئولان شهرستان دهگلان در تاریخ ۲۳ تیرماه پرده برداری و اکران شد.

وی افزود: موضوع فیلم مستند «راهی گاه بی بازگشت» در خصوص آسیب های اجتماعی مصرف مواد مخدر با نگاهی بومی است. 

مرتضی یوسفی کارگردان و تهیه کننده فیلم مستند «راهی گاه بی بازگشت» عنوان کرد: آغاز تصویر برداری این مستند از زمستان ۱۳۹۹ شروع شده و حدود شش ماه ادامه داشته است. وی با حضور همیشگی در بین معتادان متجاهر، نگاهی ریزبینانه از علت و چگونگی به دام افتادن جوانان و نوجوانان به دام اعتیاد به تصویر کشانده است. این کارگردان خلاق و جوان دهگلانی با مراجعه به مراجع قضایی، مراکز درمان، کارشناسان و مشاوران اجتماعی و حضور در خانواده های به دام افتاده در دام اعتیاد سعی داشته با یک پارچه کردن تلاش های ادارات و انجمن های مردم نهاد، راهکاری نتیجه بخش به خانواده های درگیر این بیماری ببخشد.

کارگردان فیلم «راهی گاه بی بازگشت» اضافه کرد: در این اثر هنری، مهدی روشنی به عنوان مشاور کارگردان شرکت داشته و تولید آن با حمایت واحد اجتماعی حوزه مقاومت بسیج شکل گرفته و همت دیگر هنرمندان انجمن نمایش شهرستان دهگلان ستودنی است.

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید