اخبار

جشنواره موسیقی «من جیاوازم» در دهگلان برگزار می‌شود

جشنواره موسیقی «من جیاوازم» در دهگلان برگزار می‌شود
فردین وکیلی گفت: با هدف کشف استعدادهای درخشان و به منظور نشاط اجتماعی، جشنواره موسیقی از سری برنامه های «من جیاوازم» در شهرستان دهگلان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان ، فردین وکیلی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهگلان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: جشنواره موسیقی از سری برنامه های «من جیاوازم» به همت موسسه فرهنگی هنری و آموزشی  شنه ی لیلاخ و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان برگزار می‌شود.

وی افزود: بخش های جشنواره شامل بخش رقابتی و بخش انتخاب مردمی است، تکنوازی ساز، خوانندگی و آواز، موسیقی کودکان، نوازندگی های خلاقانه و دو نوازی و گروه نوازی جزو بخش رقابتی این جشنواره است.

وکیلی اضافه کرد: اجرای گروه های موسیقی محلی، موسیقی مجلسی، سنتی، کلاسیک و پاپ از بخش های انتخاب مردمی این جشنواره است.

روشن مرادی مدیر مسئول موسسه فرهنگی، هنری و آموزشی شنه ی لیلاخ در خصوص این جشنواره گفت: مجموعه برنامه های فرهنگی و هنری تحت عنوان «من جیاوازم» با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان و ادارات فرهنگی وهنری سطح شهرستان برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را اینچنین تشریح نمود: هدف از برگزاری این برنامه ها را فعالیت هنرمندان، کشف استعدادهای جوان و  ایجاد شور و نشاط اجتماعی برشمرد.

وی افزود : بناست با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان در ماه های آینده  برنامه ی «من جیاوازم» در حوزه های تجسمی، نمایش، فرهنگی ، ادبی و اجتماعی تداوم یابد.

۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید