اخبار

به مناسبت هفته وحدت؛

همایش تجلیل از فرهیختگان کانون‌های مساجد در دیواندره برگزار شد

همایش تجلیل از فرهیختگان کانون‌های مساجد در دیواندره برگزار شد
همایش تجلیل از فرهیختگان کانون‌های مساجد شهرستان دیواندره به مناسبت هفته وحدت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره، سید امجد افصحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره در همایش تجلیل از فرهیختگان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد این شهرستان با تبریک هفته وحدت اظهار کرد: تجلیل و نکوداشت از فرهیختگانی که در قید حیات هستند از برنامه‌های مستمر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره است.

 وی افزود: کانون‌های مساجد در سطح شهرستان دیواندره با فعالیت‌های ارزشمند خود در خوزه‌های قرآنی، دینی، فرهنگی، اجتماعی توانسته‌اند زمینه‌ساز جذب و گرایش نوجچانان و جوانان به سمت مساجد باشند.

وی یادآور شد: تقدیر از فعالان فرهنگی و مسجدی در این مراسم بیانگر اقدامات اثرگذار این افراد در فعالیت‌های فرهنگی و هنری است.

کامل گلباغی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان نیز در این همایش با اشاره به اقدامات موثر کانون‌های مساجد و مدیران و مربیان این کانون‌ها اعلام کرد: در حال حاضر ۵۶ کانون فرهنگی در مساجد شهر و روستاهای دیواندره فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه دیواندره دارای استعدادهای بالای قرآنی است، افزود: این شهرستان خاستگاه پرورش نخبگان بسیاری است که در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند.

در این مراسم از ماموستا ملا عمر صالحی صاحب در حوزه شعر و فولکلور، ماموستا ملا محمد ادبی در حوزه ترجمه کتب دینی، انور معرفت در حوزه شعر و ادبیات، آرام محمدی در حوزه تحقیق و پژوهش و هنر و سیف‌الله کرمی در حوزه تحقیق و احیای فرهنگ بومی منطقه دیواندره به عنوان نخبگان فرهنگی و هنری تجلیل شدند.

۴ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیواندره |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید